ТОП 3 - причини почати навчання за напрямком Системний адміністратор, за версією Олексія Міннікова СІО Fedoriv Agency
 • Попит на ринку праці: У світі IT постійно збільшується попит на кваліфікованих системних адміністраторів. За даними дослідження компанії Gartner, з 2020 по 2025 рік ринок системного адміністрування зростатиме на 5,2% щорічно. Це означає, що шанси на знайомство з цікавими проектами та високооплачуваною роботою для фахівців у цій галузі дуже високі.

 • Розвиток навичок: У ролі системного адміністратора ви будете використовувати різноманітні технічні знання та навички, які постійно розвиваються у зв'язку зі змінами в галузі. Наприклад, ви можете займатися встановленням та налаштуванням серверів, баз даних, мережевих пристроїв та програмного забезпечення, а також забезпечувати безпеку та захист інформації.

 • Кар'єрний ріст: Будучи системним адміністратором, ви можете отримати значні можливості для кар'єрного росту. Ви можете рухатися вгору по сходинках кар'єрної драбини, від системного адміністратора до менеджера проекту або відділу ІТ та DevOps.
Вивчення системного адміністрування цікаво для наступних категорій людей:
Студентів та випускників вищих навчальних закладів, які хочуть розвиватись в галузі IT та знайти високооплачувану роботу.

Професіоналів з галузі IT, які хочуть поглибити свої знання та вміння у системному адмініструванні для підвищення своєї кваліфікації та знайти нові можливості для розвитку своєї кар'єри.
Забронювати місце на курсі
01.06.23
Відгуки
 • Прохожу курс Basic System Administration. Пока что единственный структурированный курс в городе. Никакой воды. Чистая практика, реальные кейсы, интересные задачи. Для тех, кто начинает свой путь в анализе данных рекомендую данный курс.
  Мария Муратова
  Смотреть отзыв в google
 • Сервіс школи- на висоті. Цікаві викладачі, менеджера - сонечки ) Для тих, хто хоче навчитися програмувати - в самий раз. Формула ціна/якість, одна із найкращих серед всіх шкіл Києва, що я аналізував. Однозначно рекомендую
  Oleksandr Kravets
  Смотреть отзыв в facebook
 • Хорошее, достаточно развернутое обучение, при соблюдении всех требований и заданий, результат однозначно будет положительным! Отдельно выделю удобную онлайн форму обучения.
  Roman Nemchenko
  Смотреть отзыв в facebook
 • Замечательные преподаватели, дружественная атмосфера во время занятий. Материал подаётся интересно и я лично следующий урок ждал как новую серию любимого сериала. Спасибо Main Academy
  Valeriy Bas'kevich
  Смотреть отзыв в facebook