Почни свою роботу в ІТ з безкоштовного стажування
з американським фондом
Кількість місць на стажуванні обмежена
Встигніть забронювати собі
Main Academy разом з американським ІТ-фондом Palyanytsya Foundation пропонують унікальну програму стажування, яка надасть вам аутентичний досвід у сфері ІТ- бізнесу, працюючи над цікавими комерційними проектами відповідно до американських стандартів.
4 години на день
Стажування у реальних проектах триватиме від 6 місяців до 2х років
Місце
Вчітьсись та набирайся досвіду будь-де: вдома, в офісі, в кафе.
3 професії на вибір
Опануй одну із 3 ІТ-професій та отримай круту роботу
Почни успішну карʼєру в ІТ
Після успішного завершення стажування студенти відкривають двері до можливостей в різних секторах ринку ІТ, включаючи розробку програмного забезпечення, веб-розробку, аналіз даних, електронну торгівлю. Навички та досвід, отримані під час стажування, готують наших студентів до різних кар'єрних можливостей на ринках Європи, США, Канади та Великобританії.
Переваги стажування у нас
Повне поглиблення
Повністю зануритись в роботу справжньої американської компанії, працюючи згідно з американськими бізнес-нормами та використовуючи англійську мову як основну.

Реальні проекти
Зробіть свій внесок у реальні комерційні проекти, які безпосередньо впливають на вашу успішну кар'єру.

Наставництво
Користуйтесь наставництвом досвідчених професіоналів, які будуть супроводжувати вас у вашій стажувальний подорожі, надаючи цінні знання та підтримку.

Підтримка у кар'єрі
Отримайте доступ до безцінних ресурсів для розвитку кар'єри, включаючи допомогу у складанні резюме, підготовку до співбесід та можливості для зв'язків.
Професійні рекомендації
Зацікавте нас своєю продуктивністю і ви можете отримати рекомендації від досвідчених професіоналів галузі.
Конкурентна перевага
Посилити свої можливості знайомств, додаючи до свого резюме стажування в престижному Фонді.Покращені навички та зв’язки
Покращені навички та знання в вашій обраній галузі, отримані завдяки практичному досвіду та наставництву. Зв'язки та контакти в галузі та професійна мережа Фонду.
Впевненість і зріст
Збільшена впевненість та особистий розвиток, отримані завдяки подоланню реальних викликів та внесенню важливого внеску у проекти.
Можливості кар'єри
Після успішного завершення стажування в нашій компанії студенти відкривають двері до можливостей в різних секторах ринку ІТ в США, Канаді та Європі.

Навчання для стажування за напрямами
На стажування ви можете потрапити тільки під час або після проходження навчання в Main Academy
Front End Development
Веб-розробка - це процес створення та підтримки веб-сайтів. Веб-розробники використовують різні мови програмування та інструменти для створення веб-сайтів, які є як візуально привабливими, так і функціональними.ʼ
Back End Development (PYTHON)
Бек-енд розробники відповідають за сервери та бази даних, які живлять веб-сайти та інші додатки. Вони використовують мови програмування, такі як Python, для створення та підтримки бек-енд систем, які забезпечують роботу веб-сайтів та додатків.
Data Scientist
Data Scientist - Це фахівець, який володіє аналітичними, статистичними та програмними навичками для вирішення складних завдань в області обробки та аналізу даних. Основними завданнями є виявлення закономірностей, отримання інсайтів та розробка моделей на основі великих обсягів даних.

Ваш кар'єрний шлях в ІТ з нами
 • 1
  Вибір напрямку та подача заявки на навчання
 • 2
  Проходження навчання в Main Academy та захист проектів
 • 3
  Стажування у Palyanytsya Foundation
 • 4
  Працевлаштування та робота в ІТ
Ми очікуємо від стажувальників
Ми розуміємо, що ясність має велике значення, тому давайте розглянемо очікування та вимоги до нашої програми стажування. Щоб повністю зануритися в процес Фонду Паляниця, ми очікуємо наступного від наших стажувальників:
Працелюбність
Ви будете працювати щонайменше 4 години щодня, за винятком суботи та неділі. Ця зобов'язаність гарантує значущий та всебічний досвід.
Співпраця та повага
У нашому робочому оточенні повага має велике значення. Тримайтеся з колегами з тією самою уважністю та ввічливістю, яку ви очікуєте від них у відповідь. Ми віримо в створення сприятливого середовища для співпраці, де кожен голос цінується.
Дотримання норм і правил
Прийміть та дотримуйтеся всіх встановлених норм і правил, щоб забезпечити гармонійне та продуктивне робоче середовище. Постійність у дотриманні вказівок - ключ до нашого спільного успіху.
Виконання завдань
Використовуйте цю можливість, відноситись до виконання вам доручених завдань з ентузіазмом та успішно. Ваш внесок безпосередньо впливає на місію та цілі Фонду.
Структура звітування
Ви будете звітувати перед вашим безпосереднім керівником, забезпечуючи чітку комунікацію та спрямування протягом вашої стажувальної подорожі.
Тривалість стажування
Тривалість вашого стажування може змінюватися в залежності від кількох факторів. Виходячи з нашого досвіду, ми встановили, що для повного використання програми стажування зазвичай потрібно працювати принаймні шість місяців.
Main Academy - це
Більше ніж 35 000 випускників
8 років на ринку
296 сертифікованих викладачів
Більше ніж 20 000 працевлаштованих студентів
Speaking Clubs
Робота з HR
Наставники ІТ експерти
Що кажуть студенти
Ми надаємо американський ІТ-досвід та унікальні кар'єрні можливості
Якщо ви готові скористатися цією винятковою можливістю - реєструйтеся на навчання та подальше стажування!