Реєструйся на курс та отримай перше заняття в подарунок. Приходь та дізнайся, як без досвіду в ІТ почати заробляти від 700$ на розробці програм та інтерфейсів.
28 вересня / 2022
Python
Developer
Python: мова програмування
Python – одна з топових мов програмування. Вона широко поширена: її використовують в розробці комп’ютерних ігор на зразок World of Tanks і Battlefield, її використовують для тестування софта Intel і Cisco і HP, її використовують в Google і Facebook для обробки великих обсягів даних. Ще є сумніви про затребуваність універсальність і перспективність мови python? Тоді тримай ще один аргумент – пайтон входить в топ-5 найбільш використовуваних згідно GitHub.

Курси Python від “Main Academy” – кращий варіант для старту вашої IT-кар’єри. На курсі пайтон ви познайомтеся з мовою python на практиці. Програма складена за принципом збільшення складності. Кожен урок містить велику практичну складову, яка допоможе тобі швидко і ефективно освоїти нову професію.

Main Academy
Перша і найбільша в Україні комплексна система підготовки сертифікованих фахівців для IT-компаній
15000+
випускників

Ти можеш стати одним із них
8 років на ринку освітніх послуг

Навчайся у найкращих
196 сертифікованих викладачів
Великий штат викладачів
15 спеціальностей

Твоя нова сучасна професія 

Тренерський склад напряму: Python Developer

Олександр Сліпченко
Python Розробник
Ігор Бєтлей
Python Розробник
Павло Філатов
Python Розробник
Іван Котельніков
Python Розробник
Михайло Панрін
Python Розробник
Тарас Даляк
Python Розробник

Чим корисне пробне заняття?

Практика
На першому занятті ми розглянемо такі питання: познайомимося з , Python дізнаємось де його використовують, розглянемо приклади готових проектів на Python.
Економія
Ви зрозумієте, чи підходить вам цей напрямок, у чому його особливості, а також дізнаєтеся, чим професійне навчання в Main Academy відрізняється від самостійного.
Ефективність
Ви познайомитеся з нашим інструктором, який займає позицію розробника Senior Python.
Відгуки
Прохожу в этой школе курсы, очень понравилось! Преподаватели материал дают в доступно-понятной форме. Преподаватели школы отзывчивые и если что-то не понятно они тебе объяснят как на уроке так и после, в том числе и в тел режиме.
Evgenia Alyunina
Смотреть отзыв в facebook
Отличный преподаватель. Курс поставлен в хорошей форме. Параллельно стимулирует к изучению английского!
Alexey Stepanets
Смотреть отзыв в facebook
Хорошее, достаточно развернутое обучение, при соблюдении всех требований и заданий, результат однозначно будет положительным! Отдельно выделю удобную онлайн форму обучения.
Roman Nemchenko
Смотреть отзыв в facebook
Замечательные преподаватели, дружественная атмосфера во время занятий. Материал подаётся интересно и я лично следующий урок ждал как новую серию любимого сериала. Спасибо Main Academy
Valeriy Bas'kevich
Смотреть отзыв в facebook

Реєструйся на перше заняття

28 вересня о 19:00 в онлайн форматі
© 2015-2021 Main Academy
Making your mind brilliant!