Вступ до програмування на Python: для початківців
Безкоштовне вступне заняття
Спікер: Василь Коломієць - Senior Python dev - Amazon
ТОП 3 - причини почати навчання за напрямком Python, за версією Василя Коломійця - Senior Python dev - Amazon
 1. Розширені можливості: Python зараз є надзвичайно популярною мовою програмування і використовується в багатьох індустріях, зокрема веб-розробці, наукових дослідженнях, обробці даних та штучному інтелекті. Вивчення Python дозволяє знайти роботу в цих сферах та отримати нові можливості для кар'єрного зросту.
 2. Легкість вивчення: Python - це проста та логічна мова програмування, що легко вивчити, навіть для тих, хто ще не має досвіду в програмуванні. Це дає можливість швидко почати розробляти свої власні проекти та отримувати задоволення від процесу вивчення нових навичок.
 3. Високий рівень заробітної плати: програмісти Python входять до списку найбільш оплачуваних фахівців у галузі ІТ. Знання Python можуть допомогти вам отримати більш високу заробітну плату або знайти роботу з більш вигідними умовами. Багато компаній постійно шукають талановитих розробників Python, тому можна знайти працевлаштування в різних сферах, що дозволяє розглядати цю мову програмування як вдалу інвестицію у свою кар'єру.
Вивчення Python цікаво для наступних категорій людей:
 • Програмісти, які хочуть покращити свої навички та навчитися новому, щоб розвиватися в галузі ІТ.
 • Студенти, які планують кар'єру в галузі ІТ та бажають отримати конкурентну перевагу на ринку праці.
 • Аналітики даних, які потребують ефективного інструменту для обробки та аналізу даних.
 • Фахівці з машинного навчання, які шукають потужний інструмент для створення складних алгоритмів.
 • Iнженери, які хочуть розробляти програмне забезпечення та рішення на основі відкритих технологій.
 • Бізнес-аналітики, які прагнуть забезпечити ефективну роботу бізнесу та оптимізувати бізнес-процеси за допомогою програмного забезпечення.


Якщо ви шукаєте спосіб зробити свою кар'єру в ІТ-індустрії більш успішною, то вам слід вивчити мову програмування Python.

Але як початківцю вивчити Python? Вам необхідно знайти хороший викладача, який допоможе вам засвоїти основи мови програмування. І саме для таких людей ми організовуємо вебінар по Python!

 • Чим займається Python-розробник, якими інструментами і технологіями користується. Зрозумієте, наскільки затребувана професія.

 • Зрозумієте, як швидко увійти в професію і почати працювати.

 • Які зарплати в розробника на мові Python і які кар'єрні треки можливі. Зрозумієте, як знайти пропозицію за кордоном і чи можна працювати віддалено.
На вебінарі ви дізнаєтесь ...
Забронюйте місце на вебінарі!
18 квітня | 19:00 | Участь безкоштовна
Про спікера та тренера курсу Python - для початківців та новачків
Василь Коломієць
Senior Data Analyst та Python dev - oбслуговуванню клієнтів Amazon. Створення і підтримка сервісу по опрацюванню звітів на виявлення помилок в звітності Amazon

Отже, якщо ви шукаєте високооплачувану роботу в галузі ІТ
зі стабільним попитом на ринку праці, можливостями розвитку
та кар'єрного зросту, то стати Python-розробником може бути чудовим вибором для вас.
Запрошуємо на курс - що запускаємо вже у квітні!
Відгуки
 • Прохожу курс Data Science. Пока что единственный структурированный курс в городе. Никакой воды. Чистая практика, реальные кейсы, интересные задачи. Для тех, кто начинает свой путь в анализе данных рекомендую данный курс.
  Мария Муратова
  Смотреть отзыв в google
 • Сервіс школи- на висоті. Цікаві викладачі, менеджера - сонечки ) Для тих, хто хоче навчитися програмувати - в самий раз. Формула ціна/якість, одна із найкращих серед всіх шкіл Києва, що я аналізував. Однозначно рекомендую
  Oleksandr Kravets
  Смотреть отзыв в facebook
 • Хорошее, достаточно развернутое обучение, при соблюдении всех требований и заданий, результат однозначно будет положительным! Отдельно выделю удобную онлайн форму обучения.
  Roman Nemchenko
  Смотреть отзыв в facebook
 • Замечательные преподаватели, дружественная атмосфера во время занятий. Материал подаётся интересно и я лично следующий урок ждал как новую серию любимого сериала. Спасибо Main Academy
  Valeriy Bas'kevich
  Смотреть отзыв в facebook
© 2015-2023 Main Academy
Making your mind brilliant!
Освіта