Обери за забронюй будь-який курс зі знижкою
Акційна пропозиція до дня Святого Валентина

Курс: "Basic System Administration"

Даний курс, основи системного адміністрування, дозволяє отримати фундаментальні знання і практичний досвід управління IT інфраструктурою компаній. Вивчити архітектуру та структуру користувальницьких комп’ютерів і серверів, установка для користувача програмного забезпечення і серверного, підключення та налаштування мережі інтернет, ремонт і обслуговування периферійного обладнання, базові знання в програмування для написання скриптів. Основи IT безпеки і DevOps.

Курс: "Front-End+React"

Frontend-розробник - одна з топових IT-професій на сьогоднішній день за даними HeadHunter. У той же час це можливість почати IT кар'єру, адже для освоєння спеціальності, вам буде досить ваших шкільних знань. Наприклад, англійська мова - це основна світова міжнародна мова, а JavaScript - це основна мова сучасного сайту, на ній написано більшість сайтів, які ми щодня використовуємо.

Курс: "Python"

Python - одна з топових мов програмування. Вона має широке поширення: її використовують в розробці комп'ютерних ігор на зразок World of Tanks і Battlefield, її використовують для тестування софта Intel і Cisco і HP, її використовують в Google і Facebook для обробки великих обсягів даних. Ще є сумніви про затребуваність універсальності і перспективності мови Python? Тоді тримай ще один аргумент - пайтон входить в топ-5 найбільш використовуваних згідно GitHub.

Курс: "DevOps"

DevOps engineer (development operations) – інженер з автоматизації життєвого циклу програм, що працює на стику двох спеціальностей: системного адміністрування і програмної розробки. Сьогодні ринок вакансій України терпить різку нестачу DevOps фахівців – тому проходження цього курсу в Main Academy забезпечить вам 100% активну зайнятість на десятки років, цікаву престижну позицію в IT-компанії і заробітний рівень $ 1200- $ 4000+.Курс: "C#"

C# – багатофункціональна мова програмування, яка створена і підтримується компанією Microsoft. С# широко поширена і використовується світовими IT гігантами на кшталт Amazon, Facebook, Google, Mozilla і інші.

Курси програмування на C# в Києві це унікальна можливість отримати нову професію за 5,5 місяців навчання. Пройшовши курс С# ви отримаєте необхідні теоретичні та практичні навички для працевлаштування в будь-який IT компанії як в Україні, так і за кордоном.

Курс: "Data Science"

В рамках вивчення курсу Data Science ви отримаєте необхідну базову підготовку, а також вивчите і удосконалите навички програмування на Python, які потрібні для освоєння Data Science. Навчатися ми почнемо з самих основ, розберемо базові поняття і терміни. Ознайомимося з машинним навчанням, деревами рішень і нейронними мережами. Практична складова курсу Data Science присвячена популярним бібліотеками для аналізу даних – Pandas і Scikit-learn, c використанням мови програмування Python.


І не дивно, адже ІТ - це найпрогресивніша на сьогодні сфера, яка пропонує своїм співробітникам високі зарплати на рівні $ 700 - $ 5000 в залежності від навичок і досвіду, цікаві передові проекти, роботу в відкритих і толерантних командах.

Сьогодні ІТ-компанії потребують як в молодих фахівцях (18-35 років), так і більш старших (35 - 45 +), поважаючи їх сміливість і рішучість зробити кардинальний крок вперед до перспективного майбутнього.
85% ІТ-спеціалістів задоволені своєю роботою і рівнем зарабітку.
А тим часом...
Відгуки наших студентів
Наші студенти знаходять перші комерційні проекти, ще не чекаючи закінчення курсу. Перегляньте їх останні роботи:
ВИПУСКНИКИ
Обери і забронюй свій курс зі знижкою!
Онлайн формат